O nás

Svěřte se do rukou odborníků
 

Jan Knobloch

Ahoj, já jsem Honza. Sport miluji a věnuji se mu již od útlého dětsví. Nejprve jsem se věnoval fotbalu kde se mi povedlo strávit pár let na profi úrovni. Poté jsem přešel na úroveň amatérského fotbalu a s tím jsem začal trénovat ve fitness. Hodně se zajímám o funkčnost lidského těla a překonávání jeho limitů. Dnes působím na fitness scéně již 10 rokem a jsem rád,že klienti,kteří se mnou začali cvičit před lety, stále cvičí. Ať už se mnou nebo sami,ale pohyb pro ně zůstal přirozenou součástí jejich života.

Moje krédo je : Ať jsi profík nebo začátečník...musíš se na každý trénink těšit a odcházet z něj sice unavený,ale štastný a spokojený.


 

e-mail: jknobloch@seznam.cz

tel: 775 108 123

Daniel Poběrežský

Ahoj já jsem Dan. Sport a hlavně pohyb je nedílnou součástí mého života. Jsem studentem vysoké školy a trenéřině se věnuji již patým rokem. Mým cílem je, aby klient poznal své tělo a dokázal naslouchchat jeho potřebám. Rozvoj pohybu je nedílnou součástí tréninku každého klienta, a to i těch nejmenších, které se snažím připravit na všechny druhy sportu v jejich budoucích sportovních karierách. Také ostatním klientům se snažím pomoci ve zdokonalení nejen jejich postav, ale i v těch nejrůznějších směrech,které vedou k naplnění jejich cílů. Největší odměnou je dobrá nálada nejen před, ale i po dobře vykonané práci.

Moje krédo: Tvou jedinou překážkou je pouze tvá mysl !

e-mail: danpober@seznam.cz

tel: 728 446 451

Renata Krausová 

Jóga je pro mě cesta k poznání sebe sama.

Mít ráda sama sebe, takovou jaká jsem, je pro mě prvním krokem pro předávání lásky a radosti druhým lidem. Jóga se stala nedílnou součástí mého života a díky vědomému pohybu, dechu a klidné mysli mi umožňuje objevit nové cesty, možnosti a přístupy k mému tělu, dechu, myšlení - k sobě samé. Jsem šťastná, že se mohu podělit o tuto zkušenost s klienty na mých lekcích.

Józe se věnuji od roku 2005. Zpočátku jsem se zaměřovala na dynamičtější styly jógy, např. Power jógu. Postupem času jsem rozšiřila svou praxi o těhotenskou jógu a pasivní, nicméně intenzivní jin jógu. Věnuji se také výuce jógy přizpůsobené prostředí obchodních společností a veřejných institucí.

2010 - Power Yoga Instruktor (Power Yoga Akademie)

2016 - Gravid Yoga Kurz (Power Yoga Akademie)

2019 - Yin Yoga Instruktor (Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine, Vedansha International Yoga Academy)

2019 - Corporate Yoga Instructor (Yoga Federation of Europe, International Yoga Academy)

Různé semináře a workshopy: např. Jin & Yang workshop (Yoga World - Nikol Maio), Hormonal Yoga Therapy (podle Dinah Rodrigues).