NAŠE SLUŽBY

Co Vám můžeme nabídnout?
 

Osobní trénink

Nezáleží na tom, zda jste profesionální sportovec, nebo úplný začátečník, který cvičil naposledy při povinných hodinách tělocviku. Nebo se jen ostýcháte přijít k nám do fit centra sami? Nabízíme Vám možnost cvičení pod vedením zkušených instruktorů. Pomůžeme Vám zredukovat váhu, pohlídáme správnou techniku a provedení cviků, zlepšíme Vaši koordinaci a fyzickou kondici. Jedině s osobní přístupem budete vždy pod absolutní kontrolou. 

 

Skupinová lekce TRX

momentálně nenabizíme

Toto cvičení je naprosto odlišné od tradičního posilování na strojích, které se zaměřuje na izolované svaly. Posouvá se směrem k integrovanému přístupu: k vyrovnanosti, koordinaci a flexibilitě. Závěsné cvičení na TRX systému je další velký vývojový krok při funkčním výkonnostním cvičení.

 

Skupinová lekce Funkční trénink 
momentálně - pouze formou soukromých skupin

Je cvičení, které učí jedince ovládat tělo ve všech rovinách pohybu. Za zakladatele funkčního tréninku se v celosvětovém měřítku považují Gary Gray, Paul Check a Národní akademie sportovní medicíny USA. Funkční trénink v základě vychází z pohybů běžného života, které jsou specifické svou  komplexností, a propojením práce více svalových skupin najednou za vlivu vnějších a i vnitřních podmínek. Základním cvičebním prostředkem je naše vlastní tělo. 

 

Skupinová lekce Jemně dynamická jóga

momentalně nenabízíme

Mé lekce jsou příjemným plynutím...někdy šťavnatějším a dynamičtějším, někdy spíše jemným a klidným dle naší nálady a nastavení, nicméně vždy pro naši radost, spokojenost a zdraví i relaxaci těla a mysli. V rámci lekcí posílíme a protáhneme své svaly i uvolníme pojivové tkáně. Pomocí vědomého dechu zklidníme stále přicházející myšlenky a zrelaxujeme své tělo. Na konci každé lekce probíhá vždy krátká relaxace.

Přijďte se příjemně protáhnout a získejte pozitivní energii. Těším se na Vás.